Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Nalézt prodejce

Chcete-li najít nejbližšího prodejce nebo předváděcí centrum, napište PSČ.


Koupelnové baterie VOLA

Již v roce 1968 Arne Jacobsen – světoznámý dánský architekt a designer – vytvořil nadčasový design koupelnových a kuchyňských baterií Vola, které zůstaly po celých 40 let v nezměněné podobě.

Typický skandinávský design založený na preciznosti a jednoduché eleganci zaujme svým minimalismem čistých linií dopracovaných do posledního detailu. Dokonale se hodí do jakéhokoliv moderního interiéru. Koncept podmítkového a vestavného řešení koupelnových a kuchyňských baterií Vola dává vyniknout čistotě a eleganci interiérů bez rušivých aspektů mechanických součástí vodovodní instalace.

Vola nabízí nespočet variant vodovodních i sprchový baterií určených pro použití jak v koupelně, tak i kuchyni, nebo dokonce pro instalace venku. 

Mám zájem o další informace / materiály / školení

www.vola.com

KE STAŽENÍ