Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací

Nalézt prodejce

Chcete-li najít nejbližšího prodejce nebo předváděcí centrum, napište PSČ.


Odtokové žlaby UNIDRAIN

Donedávna bylo řešení sprchového koutu v podstatě nemyslitelné jinak než použitím vaničky. V současné době máte již volbu praktičtějšího a stylovějšího řešení! 

Dánský systém Unidrain nabízí patentovaný odtokový žlab se spádováním podlahy jen jedním směrem ke stěně a odtok tudíž nekazí celistvost dlažby uprostřed sprchového koutu. Výhodou je možnost použití velkoplošné dlažby, která při stejné úrovni podlahy opticky zvětší celou koupelnu. Systém díky stěnovým a podlahovým přírubám garantuje vodotěsný přechod mezi podlahou a stěnami. Je vysoce hygienický a snadno udržovatelný. Nadčasový design umocňuje decentní, vysoce estetické nerezové provedení. Kvalitu a spolehlivost tohoto systému oceníte po řadu desetiletí. Odtokové žlaby mají rozhodně budoucnost i ve Vaší domácnosti.

Mám zájem o další informace / materiály / školení

www.unidrain.cz

KE STAŽENÍ


Produktové listy (PDF)