Hotel SONO CENTRUM vybaven podlahovými žlaby UNIDRAIN®

Adresa: Veveří 113, Brno, 616 00

Architekt: Ing. arch. František Šmédek

Multifunkční kulturní prostor Sono Centra slučuje provoz jednoho z nejmodernějších evropských hudebních klubů s provozem hotelu a restaurace mezinárodní úrovně. Celkově neotřelý design nové budovy umocňuje nadstandardní komfort interiéru a špičkově vybavený technický park. Hudební sál disponuje perfektní akustikou, která značně přispívá k výjimečné atmosféře všech kulturních akcí pořádaných v Sono Centru. Celé centrum je nekuřácké.

V hotelové části je k dispozici celkem třicet devět jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů včetně tří apartmá. Nadstandardní apartmá pro 4 osoby se dvěma ložnicemi a prostorným obývacím pokojem Vás překvapí svou velikostí 99 m2 a jedinečným výhledem na město přes prosklené stěny.

Do základního vybavení všech pokojů patří například bezplatné internetové připojení, LCD televizor, klimatizace, podlahové vytápění a kvalitní moderní lůžka. Koupelny jsou vybavené dánskými odtokovými žlaby unidrain® , modelová řada HighLine Custom s možností nalepení dlažby, dešťovou sprchou a bidetem.

 

Výhradní dovozce žlabů unidrain® pro ČR a SR:

LAVARE, s.r.o. | Bohunická 576/52, 619 00 Brno

Tel.: +420 543 211 956 | e-mail: info@lavare.cz

Zpět na výpis