Unidrain

Unidrain® je dánský design světové třídy, který získal mnohá ocenění. Design, který je nejen příjemný na pohled, ale který je stejně tak i kvalitním technickým produktem oceňovaným instalatéry i architekty.

Podlahové žlaby společnosti unidrain® jsou inteligentním a funkčním řešením. Systém se skládá z vlastního žlabu, odtokové komory, rámečku a roštu/panelu a je k dispozici v podélné i v rohové verzi. Podélný podlahový žlab unidrain® lze umístit buď podél stěny nebo volně do prostoru. Bez ohledu na to které řešení si vyberete, je podlahový žlab vybavený patentovanými přírubami unidrain®, díky kterým je 100% vodotěsný. Jeden produkt tak nabízí technicky jednoduché a chytré řešení dvou typických zdrojů poškození odtoků: špatného sklonu a netěsností.

Dvě designové řady – ClassicLine a HighLine – nabízejí čisté linie čisté linie a efektivní design; tvoří vrchní pohledovou část podlahového žlabu. Instalace vlastního žlabu a odtokové komory je u obou řad stejná.

série ClassicLine, Anniversario série HighLine, Cassette

Kombinování produktů je velmi jednoduché. Pouhým zvolením několika prvků si můžete vybrat řešení, které je vhodné pro vaši koupelnu.

Nakreslit  a vypočítat

Pro zjištění, které prvky pro svůj projekt potřebujete, použijte KONFIGURÁTOR.
Po dokončení stačí, abyste si seznam komponentů zaslali nebo ho rovnou vytiskli.

Instalační pokyny

Instalační videa

Designové řešení pro projekty

Odkaz na stránky výrobce

Soubory ke stažení