Vola

Existuje mnoho pohledů na jedinečný design, je však jen jedna značka, která vyniká v každém úhlu pohledu. Vola®, to je klenot designu.

Již v roce 1968 Arne Jacobsen – světoznámý dánský architekt a designer – vytvořil nadčasový design koupelnových a kuchyňských baterií Vola®, které zůstaly bez zásadních změn až do dnešní doby. Značka Vola® je unikátním nositelem designového dědictví a technické preciznosti.

Arne Jacobsen

Typický skandinávský design založený na preciznosti a jednoduché eleganci zaujme svým minimalismem čistých linií dopracovaných do posledního detailu. Dokonale se hodí do jakéhokoliv moderního interiéru. Koncept podmítkového a vestavného řešení koupelnových a kuchyňských baterií Vola® dává vyniknout čistotě a eleganci interiérů bez rušivých aspektů mechanických součástí vodovodní instalace.

Filozofie značky Vola® je postavena na nekompromisní kvalitě použitých materiálů, dokonalé preciznosti, jedinečném designu, perfektní funkčnosti, architektonické volnosti pro umístění při instalaci i integraci aspektů ekologicky šetrné výroby.

VOLA 2143T8 VOLA T39 VOLA SC10 VOLA RS83E RS1 VOLA RS10 VOLA RB1EN T36

Odkaz na stránky výrobce

Soubory ke stažení